Магія корегуючої білизни

Мені здається, потенціал коригуючої білизни серйозно недооцінюють. З мого досвіду, стрункі дівчата вважають, що їм вона не потрібно, тому що вони і так стрункі, а більш повні дами вважають, що вона або небезпечна, або неефективна, або просто недоступна. Все це — неправда. Давайте розбиратися разом.

Якщо ви думаєте, що ідеальні силуети зірок і моделей на фотозйомках, публічних заходах і килимових доріжках — результат копіткої праці і тільки, то ви помиляєтеся. Поряд із всемогутнім фотошопом, коригуюча білизна там присутня практично завжди.

190790_600

І навіть якщо «втягувати» в прямому сенсі слова чого(як у тендітних актрис або моделей), то коригуюча білизна виконує там ще одну важливу функцію — вона розгладжує силует. Так-так,  привабливі самі по собі форми таким чином перетворюються в чудові. Гвінет Пелтроу навіть зізналася, що після народження дитини вона надягала дві пари коригуючогї білизни разом, одну на іншу.

Раз магія чудового силуету доступна зірам, і ніхто не приховує, що використовує коригуючу білизну, чому б простим смертним до цього не долучитися?

Хороший стиліст привозить з собою на зйомки асортимент коригуючого білизни всіх розмірів, забарвлень і моделей.

korrektiruyushee-belyo-01

 

Всю коригуючу білизну умовно можна розділити по класах корекції:

Легкий ефект. Така білизна робиться з м’якої на дотик, але щільної тканини. Вона орієнтоване скоріше не на те, щоб візуально схуднути і «стягнути» — але воно добре згладжує нерівності (привіт, «апельсинова кірка»), трохи «підтягує» окремі частини (животик візуально стане більш плоским), і створює рівний силует під сукнями. У числі її достоїнств — простота носіння (хоча, звичайно, до будь-якої коригуючої білизни потрібно звикнути), зручність, і мінімальний ефект втоми в кінці вечора. ЇЇ можна носити щодня, не зловживаючи, звичайно, кількістю годин — приблизно як компресійний трикотаж.

spanx higher power high waisted briefs 234 before after photo back

spanx higher power high waisted briefs 234 before after photo back

Середній ефект. Вона більш щільна, ніж коригуючий білизна легкого ступеня корекції — і вже здатна згладити більш рельєфні нерівності, на кшталт «вушок» на стегнах, валиків з-під бюстгальтера під трикотажем. Про що це я? Ось фото:

Korrektiruyushchee_bele_slim_lift1

Таку білизну оптимально мати для окремих речей — наприклад, дуже облягаючої сукні, або світлих штанів, і так далі.

Сильний ефект. Така білизна дуже щільна, воно часто стоїть «колом» на вішалці, і має попередньо «сформовані» поглиблення для сідниць і грудей. Вона має виражений коригувальний ефект — саме така білизна  втягує «на розмір». Вона не призначене для щоденного вдягання — і її  можна носити не більше 6 годин. Це формат вечірки або урочистої події — новорічного корпоративу або дівич-вечора, наприклад. За виражений коригувальний ефект, на жаль, доводиться платити — в кінці вечора від нього втомлюєшся, тому що тіло скрізь рівномірно «стягнуте». Ще, за рахунок щільності, в ній може бути жарко. Але для особливих подій це  просто мастхев. Оцініть, коли побачите фотографії. І порівняйте з іншими жінками, які цим питанням не потурбувалися.

до-и-после1

Виробники зазвичай вказують ступінь корекції своїх виробів, але ви самі по відчуттях і розтягування тканини самі зможете зрозуміти, яка ступінь корекції у білизни. Якщо легкий ступінь корекції по відчуттях схожа на тонкий трикотаж безшовних трусиків, то середня ступінь корекції нагадує важке щільне плаття з джерсі, а сильна ступінь корекції — скафандр компресійний трикотаж, який носять після операцій, або компресійні панчохи високого ступеня корекції, що застосовуються при варикозі.