Мені здається, потенціал коригуючої білизни серйозно недооцінюють. З мого досвіду, стрункі дівчата вважають, що їм вона не потрібно, тому що вони і так стрункі, а більш повні дами вважають, що вона або небезпечна, або неефективна, або просто недоступна. Все це — неправда. Давайте розбиратися разом.
Якщо ви думаєте, що ідеальні силуети зірок і моделей на фотозйомках, публічних заходах і килимових доріжках — результат копіткої праці і тільки, то ви помиляєтеся. Поряд із всемогутнім фотошопом, коригуюча білизна там присутня практично завжди.
І навіть якщо «втягувати» в прямому сенсі слова чого(як у тендітних актрис або моделей), то коригуюча білизна виконує там ще одну важливу функцію — вона розгладжує силует. Так-так, привабливі самі по собі форми таким чином перетворюються в чудові. Гвінет Пелтроу навіть зізналася, що після народження дитини вона надягала дві пари коригуючогї білизни разом, одну на іншу.
Раз магія чудового силуету доступна зірам, і ніхто не приховує, що використовує коригуючу білизну, чому б простим смертним до цього не долучитися?
Хороший стиліст привозить з собою на зйомки асортимент коригуючого білизни всіх розмірів, забарвлень і моделей.
Всю коригуючу білизну умовно можна розділити по класах корекції:
Легкий ефект. Така білизна робиться з м’якої на дотик, але щільної тканини. Вона орієнтоване скоріше не на те, щоб візуально схуднути і «стягнути» — але воно добре згладжує нерівності (привіт, «апельсинова кірка»), трохи «підтягує» окремі частини (животик візуально стане більш плоским), і створює рівний силует під сукнями. У числі її достоїнств — простота носіння (хоча, звичайно, до будь-якої коригуючої білизни потрібно звикнути), зручність, і мінімальний ефект втоми в кінці вечора. ЇЇ можна носити щодня, не зловживаючи, звичайно, кількістю годин — приблизно як компресійний трикотаж.
Середній ефект. Вона більш щільна, ніж коригуючий білизна легкого ступеня корекції — і вже здатна згладити більш рельєфні нерівності, на кшталт «вушок» на стегнах, валиків з-під бюстгальтера під трикотажем. Про що це я? Ось фото:
Таку білизну оптимально мати для окремих речей — наприклад, дуже облягаючої сукні, або світлих штанів, і так далі.
Сильний ефект. Така білизна дуже щільна, воно часто стоїть «колом» на вішалці, і має попередньо «сформовані» поглиблення для сідниць і грудей. Вона має виражений коригувальний ефект — саме така білизна втягує «на розмір». Вона не призначене для щоденного вдягання — і її можна носити не більше 6 годин. Це формат вечірки або урочистої події — новорічного корпоративу або дівич-вечора, наприклад. За виражений коригувальний ефект, на жаль, доводиться платити — в кінці вечора від нього втомлюєшся, тому що тіло скрізь рівномірно «стягнуте». Ще, за рахунок щільності, в ній може бути жарко. Але для особливих подій це просто мастхев. Оцініть, коли побачите фотографії. І порівняйте з іншими жінками, які цим питанням не потурбувалися.
Виробники зазвичай вказують ступінь корекції своїх виробів, але ви самі по відчуттях і розтягування тканини самі зможете зрозуміти, яка ступінь корекції у білизни. Якщо легкий ступінь корекції по відчуттях схожа на тонкий трикотаж безшовних трусиків, то середня ступінь корекції нагадує важке щільне плаття з джерсі, а сильна ступінь корекції — скафандр компресійний трикотаж, який носять після операцій, або компресійні панчохи високого ступеня корекції, що застосовуються при варикозі.