Весільні бокали

Весільні бокали нареченої і нареченого вважаються одним з головних атрибутів шлюбної церемонії. І це не дивно, адже ці прекрасні предмети будуть супроводжувати молодят практично всюди, включаючи різні обряди і церемонії, а також будуть фігурувати на перших планах багатьох фотографій і відеозаписів. Саме тому, вибору та оформлення келихів молодят, варто приділити належну увагу.

весільні бокали (14) весільні бокали (18) весільні бокали (19) весільні бокали (20)

 

Безумовно, весільні келихи обов’язково повинні бути не тільки красивими, але і відповідати загальній стилістиці торжества. Самі ж весільні келихи можуть бути абсолютно будь-якої форми: витягнутої, округлої, куполоподібної тощо

Прикрашення бокалів живими квітами своїми руками

весільні бокали (30) весільні бокали (52) весільні бокали (53) KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Прикраса бокалів живими квітами — це оригінальний стиль оформлення, гідний весільного дійства. Композиція збирається з квітів, присутніх в букеті нареченої і бутоньєрці жениха, будучи гармонійним їх продовженням.

Така тонка робота, як прикраса бокалів живими квітами, вимагає чималої старанності. Кожен підібраний вами бутончик потребує якісної підготовки. Для початку його необхідно коротко підрізати і кілька годин протримати у воді, щоб він ввібрав свою норму вологи і довго радував погляд молодят.

Після «ванної» процедури, стебло великих квіток (троянди, орхідеї, гвоздики) максимально вкоротити і до місця зрізу прикладається шматочок ватки, просоченої водою, обмотується тоненьким дротиком і ховається під зеленою, в тон стеблу.

Проявіть фантазію, складаючи ексклюзивну композицію з декількох квіточок, використовуючи як великі, так і малі суцвіття, розбавте їх зеленню — нехай, цей мінібукетік, стане відображенням ваших почуттів.

Прикраса келихів квітами — робота кропітка, вимагає терпіння! Щоб прикріпити квіти до ніжки келиха, її слід обмотати  стрічкою та акуратно один за іншим кріпити суцвіття, формуючи з них гармонійну композицію. Для маленьких атрибутів у вигляді листочків, можливе застосування клею .

Отже, підходить фінальний момент! Прикраса келихів квітами завершується останнім штрихом — приховуємо всі непоказні деталі. Це вже справа індивідуальних переваг і винахідливості, можливі різноманітні варіанти: оперезати келих атласною стрічкою, прикріпити кристалики, оригінальні камінці, тощо.

Прикращення весільних бокалів штучними квітами

 

весільні бокали (4) весільні бокали (20) весільні бокали (49) весільні бокали (60)

Хоча штучні квіти в нашій свідомості не співвідносяться з радісною подією, тільки вони можуть пронести світло весілля через роки. Погодьтеся, живі квіти на келихах не «проживуть» довше двох днів. А ось у штучних «термін придатності» набагато більший.

Для такого оформлення потрібна штучна квіточка з красивими пелюстками. Загалом, потрібні тільки пелюстки. «Розбирати» квітку потрібно акуратно, щоб не порвати пелюстка. Якщо пелюстки з’єднані в кільце, потрібно зробити розріз між пелюстками. Зазвичай кільце маленьке і на ніжку келиха не одягається — тоді треба просто збільшити дірочку. Потім перевертаємо келих і «нанизуємо» на ніжку пелюстки, починаючи з самого маленького. Не забуваємо приклеювати пелюсточки! Інакше наречений одного разу візьме в руки келих, більше схожий на замучену пташку, ніж на весільний аксесуар …

весільні бокали (11) весільні бокали (22)

Плюс штучних квітів — прямо на них можна приклеїти намистинки або стрази. Вони «терплять» клей і необережні рухи. Намистини та стрази краще приклеювати на гарячий клей.

Прикрашення бокалів  мереживом

Для цього варіанту знадобиться красиве широке мереживо, яке потрібно обернути навколо келиха і обрізати стільки скільки потрібно плюс кілька міліметрів на запах. Мереживо потрібно акуратно приклеїти до бокала .
Також потрібно прикрасити підставку ніжки келиха, для цього можна викоритовувати додаткові матеріали

весільні бокали (13) весільні бокали (65) весільні бокали (66)

 

Прикрашення весільних бокалів стрічками

весільні бокали (37) весільні бокали (38) весільні бокали (64)

З атласної або нейлонової стрічки потрібно зробити бантик, приклеїти до нього, намистинки або стрази, або штучні квіточки і акуратно приклеїти його до келиха.
Таку ж прикрасу можна доповнить розписом фарбами для кераміки і на поверхню келихів наклеїти намистинки

 

Оформлення весільних бокалів стразами та скльптурною ліпниною

весільні бокали (5) весільні бокали (27) весільні бокали (35) весільні бокали (36) весільні бокали (39) весільні бокали (47) весільні бокали (57) весільні бокали (70)

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *