Традиційне англійське весілля

Більшість весільних традицій Англії сформувалися до вісімнадцятого сторіччя. І з цього часу в основі подружжя лежить все-таки кохання.

Заручини та заручення.

Традиційно заручення вважається лише початком подружніх стосунків. З моменту, коли хлопець дарує дівчині колечко, вони вважаються парою. Заручини можливо розірвати або продовжити на досить довгий термін. Проте, як правило, вони закінчуються весіллям. Нещасливим для заручин вважається травень. А щасливим днем для походу під вінець у англійців вважається середа.

Весільний кортеж та церемонія.

У церкву прийнято відправлятися у першій половині дня. Наречений, наречена та родичі — на кінному екіпажі, молоді чоловіки — на конях. У селах та передмістях друзі нареченого стріляють із рушниць, щоб відігнати злих духів. Першою до священика прямує наречена у супроводі батька, за нею слідує наречений. Батько передає нареченому руку доньки. Після церемонії молода дружина кидає в повітря весільний букет. Вважається, що та з подруг нареченої, котра його підійме, вийде заміж у тому ж році.

Святкове застілля.

Влаштовують його в домі батьків. Святкування може продовжуватися кілька днів, але не більше тижня. Кульмінація програми — весільний пиріг, який розрізає сама наречена.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *