Індійське весілля

В Індії традиції розрізняються внаслідок великої кількості релігій, які співіснують пліч-о-пліч. Проте для всіх весілля є найважливішим моментом у житті. Воно складається з ритуалів, які відрізняються залежно від регіону, проте є і деякі загальні моменти. Весілля зв’язує не лише чоловіка й жінку, але і дві сім’ї. Часто зустрічаються договірні шлюби, і подружжя має належати до одного соціального класу. Сім’ї зустрічаються, щоб домовиться про викуп — одна з умов весілля, радяться із зірками, щоб з’ясувати, чи підходять молоді одне одному й домовляються про дату весілля.

Брат нареченої вирушає за нареченим і за гостями, щоб привезти всіх у будинок нареченої або на місце проведення весілля з весільним кортежем. Під час релігійної церемонії, молоді отримують благословення від батьків та богів. Вона триває досить довго, оскільки існує безліч ритуалів, покликаних забезпечити плодовитість і благополуччя майбутньої сім’ї.

Сім’я нареченої готує частування й прийом гостей. Вона також дає придане в сім’ю нареченого. По закінченню свята й отримання благословення, чоловік відвозить дружину до себе додому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *