Весільні зачіски та аксесуари до них

Багато наречених не можуть устояти перед спокусою зробити перед весіллям щось нове, цікаве та неординарне.

Якщо у нареченої довге волосся, то вона може укласти його різними способами в складні зачіски у відповідності вибраному платтю та своєму смаку. Якщо для створення нового стилю нареченій необхідно підстригтися, то робити це слід щонайменше за шість місяців до весілля. Якщо цей експеримент потерпить невдачу, у неї має бути час в запасі для того, щоб волосся досить відросло для нової зачіски.

Перш за все нареченій необхідно знати,

05_wedding_hairstyle 127047-side-updo-wedding-hairstyle-6 Bridal-Hairstyles-2011-3 bridal_hairstyle_half_updo 20120615_123434 couture-wedding cute-bride-smiling loch ness lodge  and spa shoot Platted-Wedding-Hairstyles updo-wedding-hairstyle Wedding-Hairstyle-4 чи буде вона вінчатися, тому що існуючі традиції при вінчанні вимагають від зачіски максимальної простоти і відсутності локонів. Якщо наречена прийняла рішення вінчатися, вона може зробити низький пучок або валики. Волосся має бути зачесане назад без проділу або з прямим проділом. Замість локонів по колу голови заплітаються тонкі коси або закручуються локони від скронь і збираються в пучок.

Якщо ж в плани нареченої вінчання не входить, то перед нею відкритий широкий вибір зачісок і аксесуарів.

При виконанні зачіски слід враховувати, що з нею нареченій доведеться ходити протягом цілого дня, і вона повинна залишатися у незмінному вигляді, оскільки в процесі торжества молодих постійно фотографують.

Тому:
— Не жалійте лаку для волосся для закріплення зачіски;
— Кожен локон має бути ідеально вигладжений за допомогою гребінця і лаку, щоб не було волосинок, що стирчать;
— Закріплюйте зачіску дуже ретельно шпильками і невидимками, щоб при різких рухах нічого не розвалилося;
— Прагніть не нагромаджувати “башти” на голові, оскільки все-таки центральна увага повинна займати обличчя нареченої;
— Зачіску підбирайте, враховуючи пропорції обличчя: овальне, кругле, трикутне тощо;
— Старайтеся за допомогою зачіски обличчя наблизити до умовно ідеального, тобто приховати всі недоліки і підкреслити достоїнства.

Аксесуари для зачісок

Аксесуари для весільних зачісок сьогодні теж дуже різноманітні. Це може бути діадема — прикраса у вигляді маленької розімкненої корони або обруча із стразами і намистинками. Дуже модним зараз стає використання натуральних живих кольорів — і тут фантазія може бути безмежна. Найбільш популярними кольорами, використовуваними для прикраси весільних зачісок, є бутони білих троянд і орхідеї. Перукарі рекомендують нареченим не стригти волосся до весілля — щоб розширити вибір можливих варіантів зачісок і полегшити завдання стилістові, а також забезпечити велику «стійкість» ефекту. Проте сучасні технології нарощування волосся дозволяють зробити прекрасну зачіску на будь-якому волоссі, навіть радикально короткому. Репетиція зачіски необхідна у будь-якому випадку, бажано за 2 тижні до весілля. Адже можливо, що волосся треба буде трохи підлікувати до весілля, підфарбувати, щоб воно виглядало блискучим та доглянутим.

Кращі перукарі-стилісти рекомендують володаркам короткої зачіски так звану «гладку» голівку, зробивши красиву аплікацію із стразів, намистинок, кольорів і навіть пір’я. Дівчатам з довшим волоссям можна запропонувати багаточисельні варіанти зачісок на основі коси. Висока весільна зачіска виглядає дуже жіночно, подовжує шию і показує у всій красі відкриту спинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *