Який автомобіль вибрати для весілля

Автомобіль на весіллі — обов’язковий атрибут. Без нього сьогодні не обходиться жодне торжество. Адже автомобіль — не тільки засіб пересування, але і показник престижу, місце тимчасового укриття і відпочинку. Сьогодні перелік весільних автомобілів дуже широкий. Залежно від Вашого смаку, стилю весілля і фінансових можливостей перед Вами відкривається щонайширший вибір машин для весілля. Розглянемо детально всі можливі варіанти.

весільний автомобіль (1) весільний автомобіль (3) весільний автомобіль (5)

Лімузин

Лімузин — це легковий автомобіль, що має закритий кузов, подовжений спеціальною вставкою між передніми і задніми дверима, із заскленою перегородкою між передніми і рештою сидінь. Лімузин — машина представницького класу, її привозять для перших осіб держави, VIP-персон і TOP-керівників, а також для найурочистіших церемоній — весіллів.

До достоїнств використання лімузина на весіллі можна віднести його розкіш і комфорт, місткість і, як правило, неповторність (навряд чи в місті зустрінеться два однакові лімузини). Якщо Ви вирішите замовляти лімузин, то, можливо, інша весільна машина Вам вже не знадобиться.

Для невеликої кількості людей буде досить і одного лімузина: жених і наречена (2), їх батьки (4), свідки (2), і ще місця 2 залишиться для фото- і відеооператора. У лімузині сервіс — королівський! Тут вам і охолоджені напої, і музика, і телефон, і навіть телевізор. І найголовніше — комфорт!

До недоліків лімузина можна віднести його габарити. На тісних вулицях і в міських пробках це може бути серйозною проблемою. Тому, якщо Ви вирішите замовляти лімузин на весілля, ретельно продумайте весільний маршрут.

Вартість прокату лімузина: 60-100 у.о. в годину.

Автомобілі представницького класу
весільний автомобіль (1) весільний автомобіль (7) весільний автомобіль (10) весільний автомобіль (15) весільний автомобіль (16)

Автомобілі представницького класу є вершиною інженерної думки в проектуванні автомобіля для комфортної поїздки. У таких автомобілях все продумано для дрібниць, все передбачено, щоб ніщо не відволікало молодят від їх торжества. В наявності обов’язково кондиціонер, просторий салон (дуже зручний для нареченої з широким платтям), м’які зручні сидіння. Ходові якості такого автомобіля не дозволять Вам відчути нерівності наших доріг.

Як правило, до автомобілів представницького класу відносяться седани останніх марок таких виробників, як Mercedes, Toyota, AUDI, BMW, Chrysler. Вони давно зарекомендували себе тільки з кращого боку.

Автомобілі представницького класу є практично ідеальним вибором для проведення весіллів, оскільки їх габарити значно менші лімузинів (що дозволяє підвищити маневреність в напруженому міському трафіку), але аніскільки не поступаються їм в комфорті. Хіба що Вам доведеться наймати 2 автомобілі для перевезення тієї кількості гостей, з якою справився б один лімузин.

Вартість прокату автомобіля представницького класу: 25-50 у.о. в годину.

Автомобілі класу бізнес

Автомобілі бізнес-класу, як зрозуміло з їх назви, призначені для бізнесменів. Вони покликані підкреслити високий статус його власника і надати йому максимум комфорту. Саме тому даний автомобіль буде дуже доречний на весільному торжестві. Елегантність і строгість автомобіля класу бізнес допоможуть жениху в такий урочистий день відчувати себе на вершині світу.
При створенні автомобілів класу бізнес використовуються самі передові технології і дизайнерські рішення. Безкомпромісний комфорт є неодмінним атрибутом такого автомобіля.

І при всіх цих достоїнствах такі автомобілі практично позбавлені недоліків. Настійно рекомендуємо зупинити свій вибір саме на даному класі автомобілів. Широкий модельний ряд не розчарує Вас (Mercedes, Toyota, AUDI, BMW, Nissan, Volvo).

Вартість прокату автомобіля бізнес класу: 15-40 у.о. в годину.

Автомобілі класу економ

Автомобілі економ-класу, як правило, представлені вітчизняними марками або недорогими іномарками. Невисока ціна автомобіля спричиняє за собою зниження рівня комфорту для пасажирів. Такі автомобілі мають менш просторий салон, не найвдалішу підвіску, що позначається на плавності ходу. Кондиціонер в таких автомобілях встановлюється украй рідко.

Але разом зі всіма цими недоліками у автомобілів класу економ є одна велика перевага — вартість оренди такого автомобіля у декілька разів нижча, ніж у автомобілів представницького і класу бізнес. Отже, якщо Ви обмежені в засобах, то і серед дешевих автомобілів зможете знайти цілком прийнятний варіант (наприклад, Skoda, Opel, Daewoo).

Вартість прокату автомобіля класу економ: близько 10 у.о. в годину.

Ретро-автомобілі

Ретро-автомобілі гарантовано привернуть увагу до Вашого весілля. Ретельно відреставровані, вони повністю відповідають своїм аналогам 30-60-х років минулого століття. Але ця схожість тільки зовнішня. Як правило, салон цих автомобілів покращуваний, встановлені сучасні двигуни, модернізована ходова частина. Звичайно, всередині салон не такий просторий, як у автомобілів класу преміум, але і не настільки тісний, щоб відчувати дискомфорт.

Вартість прокату ретро-автомобіля: 15-70 у.о. в годину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *